You are currently viewing Marta i Michał

Marta i Michał

Ślub- parafia św. Rocha w Wieszczyczynie
Wesele- Villa Natura w Dolsku

Moja obecność w wyjątkowym dniu Marty i Michała rozpoczęła się od przygotowań Panny Młodej u kosmetyczki, następnie przenieśliśmy się do mieszkania, gdzie do przygotowań dołączył również Pan Młody.

Młoda Para znakomicie poradziła sobie z organizacją ich wyjątkowego dnia. Ślub w kameralnym, uroczym kościele, położonym niedaleko sali weselnej to doskonała kombinacja. Villa Natura zaoferowała klimatyczną salę w stylu rustykalnym.

DJ nie dawał nikomu zbyt długo odpoczywać, a sądząc po tym ile osób jednocześnie cały czas bawiło się na parkiecie oprawa muzyczna bardzo spodobała się Gościom. Na pewno wpływ na to miał również zróżnicowany repertuar.

Zabawa trwała w najlepsze również na zewnątrz, gdzie do dyspozycji były leżaki, ławki i stoliki w czarującym otoczeniu naturalnej zieleni. Na weselu nie zabrakło niespodzianek dla Młodej Pary, przygotowanych przez Gości, a oczepiny dodatkowo nakręciły wszystkich do jeszcze lepszej zabawy.

Czas biegł jednak nieubłaganie i ostatecznie nadszedł czas, gdy musiałem opuścić wesele Marty i Michała. Zobaczcie sami jak wyglądał ten wielki dzień z perspektywy mojego obiektywu.

Tylko nie przegapcie zdjęcia Młodej Pary z Druhnami przed Kościołem. Prawda, że pięknie wyglądają? 🙂