You are currently viewing Justyna i Dominik

Justyna i Dominik

Ślub- Kościół im. Maryi w Poznaniu
Wesele- Pansjonat Nad Stawem w Drwęsie

Niespełna rok temu miałem przyjemność fotografować wesele w Pensjonacie Nad Stawem (te zdjęcia można zobaczyć tutaj) Miejsce bardzo ładne, przytulne i sprzyjające dobrym reportażom 🙂 Bardzo ucieszyłem się, gdy dowiedziałem się, że nasi Bohaterowie - Justyna i Dominik zdecydowali się właśnie na tę urokliwą lokalizację .

Zacznijmy jednak od początku - ślub Pary Młodej odbył się w Kościele im. Maryi w Poznaniu. Jak zwykle, przygotowując się do każdego Reportarzu Ślubnego sprawdzam światło oraz warunki, jakie panują w danym kościele oraz najbliższej okolicy, niezbędne do niepowtarzalnych zdjęć w dniu ślubu. Tak było i tym razem - robiąc rozeznanie dowiedziałem się, że warunki będą bardzo sprzyjające 🙂 Jednak w dniu ślubu ilość "dostępnego" światła i słońca przekroczyła moje oczekiwania!

Po ceremonii zaślubin wszyscy uczestnicy udali się do Pensjonatu Nad Stawem. Salę ponownie wypełniło ciepłe światło, które w połączeniu z drewnianymi elementami wystroju doskonale buduje niesamowity klimat i dobry nastrój Młodej Pary oraz Gości.
Rozrywkę zapewniał DJ, który szerokim repertuarem potrafił każdego, bez wyjątku, zachęcić do szampańskiej zabawy. Justyna i Dominik zorganizowali dla swojego Towarzastwa fotobudkę, która została ulokowana na zewnątrz, niedaleko podświetlonego napisu "MIŁOŚĆ". Taki zestaw atrakcji dobrze wpisał się w upodobania Gości, którzy chętnie spędzali przy nich czas podczas przerw na parkiecie.

Emocje, które towarzyszyły Justynie i Dominikowi oraz ich Gościom podczas tego niezwykłego i słonecznego dnia wróciły ponownie podczas selekcjonowania oraz edycji zdjęć. Cieszę się, że miałem okazję uwiecznić te ważne chwile dla tej niezwykle sympatycznej Pary. Zapraszam do zapoznania się z wybranymi dla Was zdjęciami 🙂