You are currently viewing Alicja i Błażej

Alicja i Błażej

Ślub- USC w Luboniu
Wesele- Pałac Jaśminowy w Batorowie

Każdy ślub jest inny i wyjątkowy na swój sposób. Taki też był ten niezapomniany dzień dla Alicji i Błażeja. Wcześniej nie miałem okazji być fotografem na ślubie cywilnym, więc z przyjemnością się zgodziłem.

Sala zaślubin w Luboniu wygląda bardzo klasycznie i elegancko. W pomieszczeniu okna rozmieszczone są na całej długiej ścianie, co w połączeniu z piękną, słoneczną pogodą zapewniło świetne warunki do zdjęć.

Po ceremonii udaliśmy się do Pałacu Jaśminowego w Batorowie, gdzie zaplanowane było przyjęcie weselne. Lubońska sala ślubów zarówno kolorystyką, stylistyką i ilością światła dziennego jest zbliżona do miejsca przyjęcia weselnego, dlatego też w efekcie z obu miejsc mamy jasne i przyjemne dla oka zdjęcia.

Alicja i Błażej zapewnili swoim Gościom niezwykłą oprawę muzyczną. Zadbali o obecność gramofonu ze sporą kolekcją płyt winylowych. Zaproszeni oczywiście mogli sami wybierać repertuar. Jeszcze większą atrakcją muzyczną było trio smyczkowe Sonore. Muzyka na żywo zawsze robi niesamowite wrażenie. Zwłaszcza, że na co dzień nie zawsze jest możliwość posłuchania nowoczesnych kompozycji w klasycznym wydaniu.

Świetnym pomysłem była też przenośna drukarka do zdjęć, oraz album do ich wklejania. Wszystko to sprawiło, że Para Młoda i ich Goście świetnie się bawili i czas mijał nieubłaganie szybko.

Nie pozostało mi nic innego, jak zaprosić do obejrzenia krótkiej relacji z tego wyjątkowego dla Alicji i Błażeja dnia 🙂